Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 5

Horváth (János) Joanne(s) Bapt. - Elementa matheseos, philosophiae auditorum usibus accommodata .. . 1-2 köt. (egybekötve.) Tyrnaviae (Nagyszombat), 1772-1773. Acad. Soc. Jesu. 3 sztl. lev., 271 p., 3 sztl. lev., 286 p., 2 sztl. lev., 9 t. (kihajtható rézmetszetek.) Első kiadás. Modern félvászon kötésben, szép állapotban.
15225.

18 000 HUF
48,78
56,25

Hermann Ottó: A madarak hasznáról és káráról. Csörgey Titusz képeivel. Bp., 1901., (Franklin-ny.). Kiadói egészvászon kötésben, volt könyvtári példány, a szerző, Hermann Ottó (1835-1914) magyar természetkutató által dedikált.
15226.

14 000 HUF
37,94
43,75
44

Braun Gyula: A gyógyvíztudomány rendszeres tankönyve.  Bővítve: Rhoden Lippspring-i fördőorvos értekezésével. A tüdővész gyógyvíztani és égalji értekezéseiről. Ford.: Lendvay Benő. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat XVII. köt. Pest, 1871, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, (Pozsony, Wigand-ny.), XII+599 p. Második, átdolgozott kiadás. Átkötött félvászon-kötés, festett lapélekkel, (foxing) foltos lapokkal.
15227.

12 000 HUF

Böke Gyula: A fülgyógyászat tankönyve. Tanulók és orvosok számára. 32 szövegközti fametszettel. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. VIII. köt. Buda, 1868., M. Kir. Egyetemi Nyomda, XXXVI+312+2 p.+ 1 (kihajtható) t. Korabeli kopott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, foltos.
15228.

6 000 HUF

Dr. Schuster, Ludwig: A gerincvelő bántalmak kórisméje. Ford.: Krick Árpád. Bp., 1885, Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat,(Franklin-ny.), 138 p. 9 szövegközti ábrával, közte 7 fametszettel. Átkötött félvászon-kötésben, (foxing) foltos lapokkal. A címoldalon 'Ifj Nagel Ottó Könyvkereskedésében' átragasztással.
15229.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF