https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery

Number of items: 129

Auction is over! Item soon called at the auction hall
XIX. sz. Ezüst tejforraló edény fa fogantyúval. Francia. Jelzett. / XIXth century: French silver milk boiling pot.Hallmarked.  d:17,5 cm 410 g
1
19127.

XIX. sz. Ezüst tejforraló edény fa fogantyúval. Francia. Jelzett. / XIXth century: French silver milk boiling pot.Hallmarked. d:17,5 cm 410 g

 
The item is not available
Starting price:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Number of bids:
0
 
cca 1950 Elgin 18K arany mechanikus férfi karóra 14 K arany szíjjal. Jelzett. Működő, szép állapotban. Össszesen bruttó 57,8 g / 18 C gold Elgin mechanic watch with 14 K gold lace. Gr: 57,8 g
1
19128.

cca 1950 Elgin 18K arany mechanikus férfi karóra 14 K arany szíjjal. Jelzett. Működő, szép állapotban. Össszesen bruttó 57,8 g / 18 C gold Elgin mechanic watch with 14 K gold lace. Gr: 57,8 g

 
The item is not available
Starting price:
360 000 HUF
975,61
EUR
,
1 125,00
USD
Number of bids:
0
 
Antik ezüst (Ag.) monogramos merőkanál, jelzett, mesterjeggyel, h:35 cm, nettó:224 g
1
19129.

Antik ezüst (Ag.) monogramos merőkanál, jelzett, mesterjeggyel, h:35 cm, nettó:224 g

 
The item is not available
Starting price:
140 000 HUF
379,40
EUR
,
437,50
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst (Ag.) gyertyatartó párban, jelzett, mesterjeggyel (K.K.), vésett díszítésekkel, apró horpadásokkal, kis deformációval, m:27,5 cm, nettó:670 g (együtt)
1
19130.

Ezüst (Ag.) gyertyatartó párban, jelzett, mesterjeggyel (K.K.), vésett díszítésekkel, apró horpadásokkal, kis deformációval, m:27,5 cm, nettó:670 g (együtt)

 
Sold
Starting price:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Number of bids:
1
 
cca 1900 Anker járatos, 15 köves 14K arany női   zsebóra. Dupla arany fedéllel, működő szerzettel, időbeállítás funkció nem működik / Double lid gold pocket watch 14C d:3,55 cm br: 37 g
1
19132.

cca 1900 Anker járatos, 15 köves 14K arany női zsebóra. Dupla arany fedéllel, működő szerzettel, időbeállítás funkció nem működik / Double lid gold pocket watch 14C d:3,55 cm br: 37 g

 
The item is not available
Starting price:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst (Ag) cukortartó doboz, jelzett, 13×11×8,5 cm, nettó: 277 g
1
19133.

Ezüst (Ag) cukortartó doboz, jelzett, 13×11×8,5 cm, nettó: 277 g

 
Sold
Starting price:
36 000 HUF
97,56
EUR
,
112,50
USD
Number of bids:
6
 
Ezüst (Ag)  késbak készlet ( 6db), jelzett, h: 9,5 cm (6×), nettó: 201 g
1
19134.

Ezüst (Ag) késbak készlet ( 6db), jelzett, h: 9,5 cm (6×), nettó: 201 g

 
Sold
Starting price:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Number of bids:
2
 
Ezüst (Ag.) háromlábas fűszertartók kis kanalakkal( 3-3 db), üveg betéttel (4db) egyiken nagyon apró csorbával, jelzett,  m:3 cm, d:5 cm, h:8 cm (kis kanál), nettó összesen: 100 g
1
19135.

Ezüst (Ag.) háromlábas fűszertartók kis kanalakkal( 3-3 db), üveg betéttel (4db) egyiken nagyon apró csorbával, jelzett, m:3 cm, d:5 cm, h:8 cm (kis kanál), nettó összesen: 100 g

 
Sold
Starting price:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Number of bids:
2
 
Ezüst (Ag.) tortalapát és kés, jelzett, vésett virág mintával, h: 20 és 20,5 cm, nettó összesen: 118 g
1
19136.

Ezüst (Ag.) tortalapát és kés, jelzett, vésett virág mintával, h: 20 és 20,5 cm, nettó összesen: 118 g

 
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment