Jewellery

Number of items: 135

Szabadkőműves motívumokkal díszített ezüst pecsétnyomó. Jelzett, mesterjegyes.  / Freemason silver seal maker Hallmarked. 6,5 cm 25,2 g
19096.

34 000 HUF
92,14
106,25

Szabadkőműves motívumokkal díszített ezüst zsebóra.  Működő, jó állapotban / Freemason silver pocket watch. d4,6 cm
19097.

34 000 HUF
92,14
106,25

19098.

40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst(Ag) virág alakú tálka, jelzett, gravírozott évszámmal, 11,5×9,5 cm, nettó: 41,6 g
19099.

11 000 HUF
29,81
34,38

Ezüst(Ag) medál, felirattal, jelzett, 3×2,5 cm, nettó: 3,6 g
19100.

1 200 HUF

Ezüst(Ag) Mária medál (Patrona de Messina, Madonna della Lettera 1936), jelzés nélkül, d: 5 cm, nettó: 22,2 g
19101.

1 400 HUF
25

Ezüst(Ag) Szent György bross, jelzés nélkül, 4×3,5 cm, nettó: 13,1 g
19102.

2 800 HUF

Ezüst(Ag) miniatűr csiga, jelzett, 3×1,5 cm, nettó: 9,3 g
19103.

4 400 HUF
11,92
13,75

Ezüst(Ag) miniatűr babkocsi, jelzett, 4,5×2,5×1,5 cm, nettó: 20.95 g
19104.

9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst(Ag) miniatűr sárkányrepülő, jelzett, 7,5×2,5 cm, nettó: 13,6 g
19105.

6 000 HUF

Ezüst(Ag) miniatűr hattyúpár, jelzett, 4×4 cm, nettó: 18 g
19106.

8 000 HUF

19107.

160 000 HUF
433,60
500,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF