15011.
Closed 348. Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Csemegi József: A budavári fÅ‘templom középkori épÃtéstörténete. Magyar Műemlékek. Bp., 1955, KépzÅ‘művészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrálva. Német nyelvű rezümével. Kiadói félvászon kötés, kopottas borÃtóval.