15642.
Closed 348. Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Dr. Gelenczei Emil: 200 megnyitási sakkcsapda. 1960, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.