Tétel

Catalogue number:

15724.
Closed 346. Online auction
Books: History

8 000 HUF

27

Description:

Decsy Sámuel: Osmanografia, az az: a' Török Birodalom' Természeti, erköltsi, egy-házi, polgári 's hadi állapottyának, és a' Magyar Királyok ellen viselt nevezetesebb hadakozásinak summás leirása. Harmadik rész. Bétsben, 1789., Nyomtattatott Nemes Kurzbeck Jósef Ts. K. Könyv-nyomtató és Könyv-áros betűivel, 4 sztl. lev+772 p.+ 8 sztl. lev. Korabeli kartonált papírkötésben, kopottas, sérült borítóval, a hátsó szennylapon és kötéstáblák szúrágta lyukakkal, foltos lapokkal.

Share:

Photo of the item taken by : tánczos_gábor