15039.
Closed 345. Online auction
Books: Travelling, Local History
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Baktay Ervin: A világ tetején. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain nyugati Tibetbe. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötés, védőlap kiszakadt, kissé kopottas állapotban.