Number of items: 282

Cserzy Béla: Késő aratásom. Szeged, 1928, Endrényi Lajos. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
17291.

1 000 HUF

17292.

1 000 HUF

17293.

1 000 HUF

17294.

800 HUF

17295.

1 000 HUF

17296.

3 000 HUF

17297.

800 HUF

17298.

1 000 HUF

Az Új Idők nótáskönyve. Bp., 1933, Új Idők. Korabeli félvászon-kötésben, kopottas borítóval, ceruzás jegyzetekkel.
17299.

1 200 HUF

Banánosdoboznyi vegyes könyv
17300.

Banánosdoboznyi vegyes könyv

1 000 HUF

17301.

1 000 HUF

Remenyik Zsigmond: Nagytakarítás. Remenyik Zsigmond szatirikus esszéiből. A Képzelgő lámpagyújtogató. Fordítások Remenyik Zsigmond spanyol nyelvű műveiből. Bp., 1979-1980, Magvető. Kartonált papírkötésbe.
17302.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF