https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 282
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1923623
17291
343
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Cserzy Béla: Késő aratásom. Szeged, 1928, Endrényi Lajos. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1894194
17292
343
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Németh László: A minőség forradalma V-VI. kötet. Bp., 1943, Magyar Élet. Kiadói félvászon-kötésben, fakó gerinccel, kissé kopott borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1844822
17293
343
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Bartucz Lajos: Fajkérdés, fajkutatás. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. 58 fekete-fehér ábrával és 43 fotóval illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben + szakadozott papírborítóval
Starting price:
1 000 HUF
1907633
17294
343
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Képes Géza: Vadszamárba bújt életem. Békéscsaba, 1980, (Megyei Könyvtár-ny.) Kiadói papírkötés, jó állapotban. Számozott (250/191.) példányban. A szerző által dedikált.
The item is not available
1918635
17295
343
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Arany János. 1817-1882. Petőfi Irodalmi Múzeum kiadványai I. Szerk.: Keresztury Dezső, V. Nyilassy Vilma, Illés Lászlóné. Bp.,1957, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés,a gerincen kis sérüléssel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1918645
17296
343
0
3000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
William L. Queux: A rejtélyes feleség. I-II. kötet. Világirodalom Gyöngyei. Bp., é.n., Légrády. Kiadó aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1922310
17297
343
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Palotai Erzsi: Költők, versek, találkozások. Bp.,1974, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
The item is not available
1918530
17298
343
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Halotti és emlékbeszédek a XIX. és XX. századból. Vál. és szerkesztette, a bevezetést írta, és a jegyzeteket összeállította: Éder Zoltán. Bp., 1971, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1918657
17299
343
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Az Új Idők nótáskönyve. Bp., 1933, Új Idők. Korabeli félvászon-kötésben, kopottas borítóval, ceruzás jegyzetekkel.
Starting price:
1 200 HUF
1922316
17300
343
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Banánosdoboznyi vegyes könyv
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1938688
17301
343
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Cholnoky Viktor 2 kötete: Trivulzo szeme, A kísértet. Magyar Hírmondó. Bp., 1980, Magvető. Kartonált papírkötésben, az egyik kötet foltos, borítója hullámos, a másik jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1938696
17302
343
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Remenyik Zsigmond: Nagytakarítás. Remenyik Zsigmond szatirikus esszéiből. A Képzelgő lámpagyújtogató. Fordítások Remenyik Zsigmond spanyol nyelvű műveiből. Bp., 1979-1980, Magvető. Kartonált papírkötésbe.
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment