Number of items: 282

17267.

1 200 HUF

Mécs László: Rabszolgák énekelnek. Berlin, 1925, Ludwig Voggenreiter, 151+5 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés.
17268.

1 000 HUF

D. Kardos Éva: Vörös alkony. Partizántól kurtizánig. Bp.,2004, Papirusz Book. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
17269.

1 800 HUF

Sas Náci nótáskönyve. Blaha Lujza előszavával. Bp., 1914, Nádor Kálmán. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
17270.

1 000 HUF

Garami Ernő: Marx és Engels élete. Bp.,[1909],Sachs Frigyes, 55 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, kissé hiányos gerinccel. Ritka!
17271.

1 000 HUF

B. Élthes Eszter: Óda az erotikához avagy a szexualitás védelmében. Vitairat. Reich Károly illusztrációval. Bp., 1987,Editorg. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17272.

800 HUF

17273.

1 000 HUF

Bori notesz. Az egyik kötetben hasonmás kiadással, a másikban Ortutay Gyula tanulmányával és Boti notesz, Radnóti utolsó verseivel. Bp.,1974, Magyar Helikon. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, hullámos lapokkal.
17274.

1 000 HUF

Leslie L. Lawrence: Hannahanna méhei. Dedikált! Bp., 2010. Studium plusz.
17275.

1 200 HUF

Farkas Zsolt: Kukorelly Endre. Kukorelly aláírásával Pozsony, 1996. Kalligram.
17276.

1 200 HUF

Lőrincz L. L ászló: Üvöltő bika. Dedikált. Bp., 1988. Galaktika.
17277.

1 200 HUF

Berda József: Ostor és olajág. Bp., 1957, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17278.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF