Number of items: 282

18562.

2 200 HUF
5,96
6,88

Bajza József összegyűjtött munkái. III. kötet. Sajtó alá rendezte: Badics Ferenc. Bp., 1899, Franklin. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, intézményi bélyegzővel, jó állapotban.
18563.

3 600 HUF
9,76
11,25

18565.

1 000 HUF

18566.

3 600 HUF
9,76
11,25

Francois Villon: Francois Villon balladái Faludy György átköltésében. Bp.,2002, Forever. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18567.

1 000 HUF

18568.

1 000 HUF

18569.

1 000 HUF

18571.

1 000 HUF

Kóbor József: Ösvény a csillagok alatt. Versek. Bp.,2003, Kairosz. Kiadói papírkötés.
18572.

800 HUF

Balázs Béla: Az én utam. Versek. Bp.,1958, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
18573.

800 HUF

József Attila: Szépség koldusa. Versek. Szeged,1980, Somogyi-könyvtár. Kiadói papírkötés.  Megjelent 3000 példányban. József Attila születésének 75. évfordulójára kiadta.
18574.

1 000 HUF

Wilhelm Busch: Páduai Szent Antal. Wilhelm Busch illusztrációival. Fordította: Kende István. Bp.,1958, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
18575.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF