Books: Other rarities Number of items: 282
1867042
17351
343
2 000 HUF
982563
17352
343
1 000 HUF
982421
17353
343
Madelon St. Denis: Mord im Kampenlicht. Berlin, é.n., Umtein. Kiadói egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotban. Brochaska Illustrirte Mnats- Bande. Dritter Jahrgang. I Band. Wien, é.n., Brochasta. Gót betűs, dombornyomott, egészvászon kötésben. 1875505
17354
343
Makkai Sándor: Sárga vihar 1-2. kötet. Bp.,1934, Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, névbélyegzővel. Első kiadás.
2 800 HUF
1936700
17355
343
Norman Mailer: Marilyn. Fordította: Bart István. Bp.,1986,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
1869248
17356
343
1 000 HUF
1905952
18508
343
4800
Örkény István művei 7 db: Örkény István drámák 1-3. kötet. Szerk.: Radnóti Zsuzsa. Örkény István művei. Bp.,1982, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Búcsú. Kiadatlan novellák. Összegyűjtötte: Radnóti Zsuzsa. Örkény István művei. Bp.,1989, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Önéletrajzom töredékekben. Befejezetlen regények. Összeállította: Radnóti Zsuzsa.Örkény István művei. Bp.,1983, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Egyperces novellák. Összeállította: Radnóti Zsuzsa. Örkény István művei. Bp.,1999, Palatinus. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Lágerek népe. Emlékezők. Szerk.: Radnóti Zsuzsa. Örkény István művei. Bp.,2000, Palatinus. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
4 800 HUF
1905961
18509
343
2 000 HUF
1904674
18511
343
2 800 HUF
1904691
18512
343
Somogyi Hírlap Millenniumi Almanach 2001. Szerk.: Dr. Kercza Imre. Kaposvár, 2001, Axel Springer. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
2 000 HUF
1882790
18515
343
1 200 HUF
1833266
18516
343
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house