Printed Materials

Number of items: 279

12977.

1 000 HUF

12978.

6 000 HUF

1935 Izsák József Rt. Vegyészeti Gyár árjegyzéke, 24p
12979.

1 000 HUF

cca 1935 Balatonlelle német nyelvű kihajtható ismertető füzet képekkel, szign. Irsai, szép állapotban
12980.

4 000 HUF

1935 Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai 12.: Budapest, turisztikai prospektus, német nyelvű kiadás, térképmelléklettel, elváló papírkötésben
12981.

1 000 HUF

1935-1936 Túrkevei M. Kir. Állam Koedukációs Polgári Fiú- és Leányiskola értesítője az 1934-1935. és 1935-1939. tanévekről. Szerk.: Minay Lajos.Túrkeve, 1935-1935, Daróczy Antal. Az egyik borítója szakadozott, foltos, a másiké hiányzik.
12982.

1 000 HUF

1935 Az Új Idők kézimunka könyve: Varrás és hímzés. Szerk.: Feyérné Kovács Erzsébet. Bp.,1935, Singer és Wolfner, 72 p+XXXII t. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, kissé sérült kötéssel.
12983.

1 000 HUF

1935 Heinrich A. és Fiai Rt. Vasnagykereskedés (Heinrich-udvar) árjegyzéke. 1935. július.  Bp., 4+373 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.
12984.

4 800 HUF
13,01
15,00

12985.

10 000 HUF

cca 1935 A Jelenkor. Társdalmi, politikai és kulturális, antifasiszta lap. Szerk.: Katona Jenő. újság 13 db szórványszáma
12986.

2 000 HUF

1936 Orvosi évkönyv, Bp., Magyar Pharma Gyógyáru, kissé kopott bőrkötésben
12987.

800 HUF

12988.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF