https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 279

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1930-1974 Vegyes papírrégiség tétel,  Közte Gönczi Gebhardt Tibor által illusztrált távirat, 1974-es kártyanaptár, 1938-as naptár, levél Első Magyar  Miseruha- és Zászlóanyaggyár fejléces papírján, ...stb. Változó állapotban.
1
12953.

cca 1930-1974 Vegyes papírrégiség tétel, Közte Gönczi Gebhardt Tibor által illusztrált távirat, 1974-es kártyanaptár, 1938-as naptár, levél Első Magyar Miseruha- és Zászlóanyaggyár fejléces papírján, ...stb. Változó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
cca 1930 Magyar Királyi Posta díszes távirat, 2 db, 25x18,5 cm
1
12954.

cca 1930 Magyar Királyi Posta díszes távirat, 2 db, 25x18,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
1930-1938 Képes Pesti Hírlap kb. 40 száma, benne rengeteg érdekes korabeli fotóval, változó állapotban.
1
12955.

1930-1938 Képes Pesti Hírlap kb. 40 száma, benne rengeteg érdekes korabeli fotóval, változó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
11
 
cca 1930-1940 Gyógyászati segédeszközök árumintakatalógusa, képekkel gazdagon illusztrálva. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven,16 sztl. lev.+ 301-750 p./ cca 1930-1940 Merchandise catalogue for medical aid, with picutres. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Half-linen-binding, with little bit worn cover, in German language,
1
12956.

cca 1930-1940 Gyógyászati segédeszközök árumintakatalógusa, képekkel gazdagon illusztrálva. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven,16 sztl. lev.+ 301-750 p./ cca 1930-1940 Merchandise catalogue for medical aid, with picutres. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Half-linen-binding, with little bit worn cover, in German language,

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
cca 1930-1940 Vegyes illusztráció tétel, többségében nyomatok, közte a Mi atyánk c. kiadvány, benne Dallos Hanna (1907-1945) 10 db fametszetével. Változó állapotban, közte sérültekkel, foltosakkal.
1
12957.

cca 1930-1940 Vegyes illusztráció tétel, többségében nyomatok, közte a Mi atyánk c. kiadvány, benne Dallos Hanna (1907-1945) 10 db fametszetével. Változó állapotban, közte sérültekkel, foltosakkal.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
4
 
cca 1930 Salem Gold Film Bilder Album 1. Német színészek és filmekről szóló cigaretta gyűjtőkép album kompletten, zsinórfűzött haránt alakú papírkötésben, megviselt állapotban, sérült borítóval, foltos címlappal./ cca 1930 German actors and movies cigarette picture collecting album, complete, in poor condition, with damaged cover, and spine, and spotty coverpage.
1
12958.

cca 1930 Salem Gold Film Bilder Album 1. Német színészek és filmekről szóló cigaretta gyűjtőkép album kompletten, zsinórfűzött haránt alakú papírkötésben, megviselt állapotban, sérült borítóval, foltos címlappal./ cca 1930 German actors and movies cigarette picture collecting album, complete, in poor condition, with damaged cover, and spine, and spotty coverpage.

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
0
 
cca 1930 43 db Képes Pesti Hírlap magazin
1
12959.

cca 1930 43 db Képes Pesti Hírlap magazin

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
5
 
1931 Turul szövetségbe tömörült jogászok dísztáborába szóló meghívó
1
12960.

1931 Turul szövetségbe tömörült jogászok dísztáborába szóló meghívó

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
1931 Tamás-Galéria Műkereskedésének (1927-1944) állandó művásárának meghívója, Elek Artúr (1876-1944) művészettörténész, műkritikus, író, műfordító részére, rajta a kiállításon szereplő művészek neveivel, közte: Aba-Novák Vilmos, Batthyány Gyula gróf, Bornemissza Géza, Iványi-Grünwald Béla, Kernstok Károly, Rudnay Gyula és mások.
1
12961.

1931 Tamás-Galéria Műkereskedésének (1927-1944) állandó művásárának meghívója, Elek Artúr (1876-1944) művészettörténész, műkritikus, író, műfordító részére, rajta a kiállításon szereplő művészek neveivel, közte: Aba-Novák Vilmos, Batthyány Gyula gróf, Bornemissza Géza, Iványi-Grünwald Béla, Kernstok Károly, Rudnay Gyula és mások.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
1931 Photofreund Jahrbuch 1930/31. Kiadta: Fr. Willy Frenk. Berlin,1931,Hackebeil A.G. Rengeteg fekete-fehér szövegközti és egészoldalas fotóval, továbbá színes képmellékletekkel illusztrált. Korabeli reklámokkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
1
12962.

1931 Photofreund Jahrbuch 1930/31. Kiadta: Fr. Willy Frenk. Berlin,1931,Hackebeil A.G. Rengeteg fekete-fehér szövegközti és egészoldalas fotóval, továbbá színes képmellékletekkel illusztrált. Korabeli reklámokkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Number of bids:
0
 
1931-1933 Budapesti Zsolnay-féle Porcellán-Fayencegyár Részvénytársaság árjegyzéke falburkolólemezekről
1
12963.

1931-1933 Budapesti Zsolnay-féle Porcellán-Fayencegyár Részvénytársaság árjegyzéke falburkolólemezekről

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
1931 Budafok és vidéke. VI. évf. 17.,20 számok, 1931. május 2., 23. Szerk.: Poós Rezső. Bp., Klein Mór-ny., 4+4 p. Változó állapotban.
1
12964.

1931 Budafok és vidéke. VI. évf. 17.,20 számok, 1931. május 2., 23. Szerk.: Poós Rezső. Bp., Klein Mór-ny., 4+4 p. Változó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment