Art-ceramics
Number of items: 26
1916806
11070
341
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka váza, mázas festett kerámia, jelzett, kopás nyomokkal, m: 15,5 cm
2 000 HUF
1916791
11071
341
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka füles tálka, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, 17,5×12,5×6 cm
1 600 HUF
1921746
11072
341
Art-ceramics
Dekoratív iparművész padlóváza, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, m: 51 cm
5 000 HUF
1819703
11073
341
100
Art-ceramics
Bod Éva (1924-2004): Virág mintás váza, jelzett, karcolt festett kerámia, hajszál repedésekkel, m:28 cm
1918104
11074
341
Art-ceramics
Hummel/Goebel harmonikázó kisfiú, festett mázas kerámia, jelzett, apró máz hibákkal, m:8 cm, h:10 cm
6 000 HUF
1918874
11075
341
Art-ceramics
Hummel virágos-szívecskés kupicás készlet, kopás nyomokkal, jelzett, festett mázas kerámia,tálca nélkül, m:4,5 cm (6×) m:20 cm
6 000 HUF
1920041
11076
341
Art-ceramics
Schütz Cilli szecessziós tál és süteményes tányér (2 db), kézzel festett mázas fajansz, máz hibákkal, jelzett. d:17,5 és 26,5 cm
10 000 HUF
1920232
11077
341
Art-ceramics
Szecessziós majolika tál, jelzés nélkül, ragasztott repedéssel, d: 25 cm
4 000 HUF
1919938
11078
341
Art-ceramics
St. Peter Graz virágos tál, festett mázas majolika, jelzett, apró máz hibákkal, d:24 cm
8 000 HUF
1906183
11079
341
Art-ceramics
Szecessziós fajansz lámpabura, lepattanással, jelzés nélkül, m:14 cm
3 000 HUF
1921845
11080
341
Art-ceramics
cca 1870 holland festett csempekép, mázas kerámia, jelzés nélkül, apró kopás nyomokkal, 13×13 cm
2 000 HUF
1917765
11081
341
Art-ceramics
Körmöcbányai leveles tányér, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, d: 20 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m