Sculptures, statuettes, plaques Number of items: 14
1867257
11055
341
220000
Sculptures, statuettes, plaques
cca 1910 Bécs, Peter Tereszczuk (1875-1963): Figurális névjegykártyatartó. Bronz, elefántcsont, jelzett, m:28 cm, 25×21 cm / cca 1910 Wien, Peter Tereszczuk (1875-1963): Business card holder with figurine, bronze, ivory, h: 28 cm, 25×21 cm
220 000 HUF
1923567
11056
341
Szabadság-szobor, bronz, jelzés nélkül, m: 37 cm
20 000 HUF
1923630
11057
341
15000
Kohász, réz szobor, jelzés nélkül, m: 27,5 cm
15 000 HUF
1921311
11058
341
A győztes, kisméretű réz szobor, fém talapzaton, m: 15 cm
2 600 HUF
1921337
11059
341
Turulmadár, réz kis szobor alabástrom talapzaton, m: 11,5 cm
1 800 HUF
1907073
11060
341
Tekéző, fém szobor, alabástrom talapzaton, "Jahresmeister 1967" felirattal, jelzés nélkül, kis kopásokkal, m: 17,5 cm (talapzattal)
1 200 HUF
1907076
11061
341
Afrikai nő, műgyanta szobor, kis kopásokkal, m: 15 cm
1 200 HUF
1897126
11062
341
15000
Gyógyító Buddha szobor, bronz szobor, m: 17 cm
15 000 HUF
1814209
11063
341
1972 Munkásőr, irizáló mázas fém szobor, fa talppal, felirattal, m: 24,5 cm
5 000 HUF
1841192
11064
341
110000
110 000 HUF
1821320
11065
341
100
"Békéért", alumínium kisplasztika, jelzés nélkül, kopásokkal, d: 11 cm 1825924
11066
341
30000
Maugsch Gyula (1882-1946): Nyújtózkodó női akt. Bronz, jelzett, apró karcolásokkal, alabástrom talapzaton m: 35 cm
30 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house