15515.
Closed 340. Online auction
Books: Travelling, Local History
3 200 HUF
8,67 EUR, 10,00 USD
Mezey István: Az igazi japán. Bp., 1939, Magyar Nippon-Társaság Kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva.Kiadói foltos félvászon kötés, kopott borítóval, az elülső szennylap hiányzik.