15225.
Closed 34. Major auction
Books: Natural sciences, Medicine
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Hüttl Tivadar Emlékkönyv. Tanári működésének 20. évfordulójára 1921-1941. Debrecen, 1941., M. Kir. Tisza István Tudományegyetemi Nyomda, 1 t.+621+3 p.+1 (kihajtható) t. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.