Tétel

6 000 HUF

Description:

Csekonics Endre-Babarczi-Schwartzer Ottó: A Magyar Szent Korona országai Vörös-Kereszt Egyletének története. 1879-1904. A központi választmány megbízásából szerkesztették: zsombolyai és janovai gróf - - és - -. Bp., 1904, Hornyánszky Viktor, 4 (I. Ferencz József, Mária Valéria főhercegnő, Lajos Győző főherceg és Klotild főhercegné, heliogravűr, a képtáblák előtt hártyapapírral) t.+VII+200+4 p. Egyetlen kiadás. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítón a vöröskereszt címerével, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, hiányzó elülső szennylappal, a címlapon névbélyegzővel.

Share:

Photo of the item taken by : tánczos_gábor