Tétel

Catalogue number:

15072.
Closed 34. Major auction
Books: History

12 000 HUF

Description:

Móricz Pál: A magyar országgyűlési pártok küzdelmei a koronázástól a Deák és balközép pártok egybeolvadásáig (1867-1874.) I-II. köt. (Egybekötve.) Írta: - -. Bp., 1892., "Országgyűlési Értesítő", Kő és Könyvnyomdája.,4+131+1;4+155+1 p. Későbbi átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, Palágyi Tibor magánkönyvtári névbélyegzőjével és possessori bejegyzésével, valamint az elülső szennylap belsején bejegyzés: "Szabó Dezső könyvtárából megszereztem 1923. okt. 13.-án."

Share:

Photo of the item taken by : kozár_edit