16966.
Closed 339. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Dr. Forel Ágoston: A nemi kérdés. Természettudományi, lélektani és egészségtani tanulmány a jövendő fontos szociális feladatainak megoldási kísérleteivel. Bp., 1926, Nova. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.