Number of items: 109

Ilmenau falióra, matricás, jelzett, müködik (elem nélkül), hibátlan, d: 23 cm
11256.

3 000 HUF

Goebel Jagermaister hamuzótálka, matricás, jelzett, alján apró lepattanással, 21×19 cm
11257.

3 000 HUF

Bavaria mokkás készlet, kézzel festett(utólag), jelzett, egyik csészealjon csorbával
11258.

8 000 HUF

Josef Steidl Znaim áttört fajansz dísztál, kézzel festett, jelzett, kopás nyomokkal, d:39 cm.
11259.

60 000 HUF
162,60
187,50

Moritz Zdekauer (MZ) teás csésze és alj, részben kézzel festett, matricás, jelzett (Baruch Temesvár), hibátlan
11260.

4 000 HUF
17

Tirschenreuth ón fedeles korsó, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, m: 15,5 cm
11261.

1 200 HUF
19

6 db különféle porcelán nipp figura, kézzel festettek, kettő jelzett, apró kopásokkal, különböző méretben
11262.

1 000 HUF
10

11263.

20 000 HUF
54,20
62,50

Jelzett (BB) táncoló nő, kézzel festett, sérült, kopott, m: 35 cm
11264.

6 000 HUF

Jelzett (BB) gitározó figura, kézzel festett, javított, kopott, m: 35 cm
11265.

12 000 HUF

cca 1900 kézzel festett porcelán női portré, hátoldalán karcolt T jelzéssel, jó állapotban, d: 25,5 cm
11266.

30 000 HUF
81,30
93,75

cca 1900 kézzel festett porcelán női portré, hátoldalán karcolt T jelzéssel, több helyen törött, ragasztott d: 25,5 cm
11267.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF