Chinaware / Porcelain Number of items: 109
1802007
11244
338
7 000 HUF
1884895
11245
338
Sitzendorf zenészpár, kézzel festett, javított, jelzett, m:11,5 cm (2×)
20 000 HUF
1884692
11246
338
Hertwig-Katzhütte kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
8 000 HUF
1884663
11247
338
Hertwig-Katzhütte kislány nyuszival, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
8 000 HUF
1884646
11248
338
Metzler & Ortloff kisfiú almával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm
8 000 HUF
1884439
11249
338
Höchst váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
1 000 HUF
1884413
11250
338
Villeroy & Boch ónfedeles kancsó, festett mázas fajansz, , hibátlan, m: 29 cm
4 000 HUF
1883638
11251
338
Höchst hölgy, javított, jelzett, kézzel festett, kopott, m:19 cm
12 000 HUF
1884922
11252
338
Rosenthal kisfiú madárral, bisquit porcelán, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
16 000 HUF
1884905
11253
338
Grafenthal lobogó hajú hölgy, részben kézzel festett, apró hajszálrepedéssel, jelzett, m:27 cm
4 000 HUF
1577142
11254
338
20 000 HUF
1844125
11255
338
Edelstein 5 db lapostányér, matricás, jelzett, kopott, d:25 cm (5×)
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house