17255.
Closed 338. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Achille Loria: A szociológia feladatai és iskolái. Fordította: Pór Ödön. Bp.,1907, Grill Károly. Korabeli kissé kopottas egészvászon-kötés, kijáró elülső szennylappal.