Rákóczi emlékkönyv halálának kétszázéves fordulójára. Szerk.: Lukinich... https://www.darabanth.com/en/338-Online-auction/338.0/Books/Books-History~1500004/Rakoczi-emlekkonyv-halalanak-ketszazeves-fordulojara-Szerk-Lukinich-Imre-Eloszo-Mi~II1896091
1896091
15790
338
4200
Books: History
4 200 HUF
Description: Rákóczi emlékkönyv halálának kétszázéves fordulójára. Szerk.: Lukinich Imre. Előszó: Mikes János. I.II. kötet. [Bp., 1935.] Franklin, 412+2+416 p. Szövegközti és egész oldalas képekkel, rajzokkal, térképekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, a borító kissé kopottas, az II. kötet gerincének alján apró sérüléssel, a I. kötet sérült.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: tánczos_gábor
further page navigation Auction house