Scout Number of items: 10
1903007
12721
338
11000
Scout
Tartalmas cserkész motívum tétel dobozban: fotók, papírrégiség, bélyegek stb
11 000 HUF
1884046
12722
338
Scout
cca 1930 Cserkészek eskütétele, zászlóavatás, fotó, 13x18 cm
1 000 HUF
1557851
12723
338
Scout
3 000 HUF
1752136
12724
338
Scout
Cserkészkönyv. A cserkészéletre készülő magyar fiúk számára. Teleki Pál előszavával, Witz Béla bevezetőjével. Szerk.: Temesi Győző. Főmunkatárs: Sztrilich Pál. Magyar Cserkész Könyvei 76-78. szám. Bp.,1929, Magyar Cserkészszövetség,("Élet"-ny.) 264 p. V. kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
2 000 HUF
1802366
12725
338
Scout
Gábor Jenő: Cserkészháború. Kalandos ifjúsági regény. Bp. (1934.) Győző. Illusztrált kiadói félvászon-kötésben.
2 000 HUF
1902461
12726
338
Scout
cca 1930. "Hungaria" Br cserkész sapkajelvény / scout cap badge
1 200 HUF
1902462
12727
338
Scout
cca 1930 "Légy résen!" feliratú cserkész övcsat, réz. Cserkészbolt jelzéssel
3 000 HUF
1887376
12728
338
Scout
cca 1930 8 db Magyar Cserkész c .újság
2 400 HUF
1900471
12729
338
Scout
1991 a Magyar Cserkészszövetség fényképes igazolványa cserkész részére
1 000 HUF
1813598
12730
338
Scout
Ernest Thompson Seton: Két kis vadóc. Két fiú kalandjai. Úgy éltek, mint indiánok és sokat tanultak az erdőn. Írta és rajzolta: Ernest Thompson Seton. Fordította Temesi Győző. A Magyar Cserkésszövetség megbízásából kiadja a Franklin Társulat. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house