Tétel

1 000 HUF

Description:

Párizs. Francia írók, költők, festők, Párizsról. A szöveget válogatta, az előszót és az összekötő szöveget írta: Bajomi Lázár Endre. Bp.,1960, Európa. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, sérült papír védőborítóban. Neves francia szerzők írásaival, közte: Apollinaire, Baudelaire, Flaubert, Fournier, France, Victor Hugo, Montesqieu, Villon, Zola és mások írásaival. Babits Mihály, Petőfi Sándor, Radnóti Miklós, Szabó Lőrinc, Szabó Magda, Weöres Sándor, és mások fordításában.

Share:

Photo of the item taken by : tánczos_gábor