Sculptures, statuettes, plaques
Number of items: 24
1825924
11082
337
38000
Maugsch Gyula (1882-1946): Nyújtózkodó női akt. Bronz, jelzett, apró karcolásokkal, alabástrom talapzaton m: 35 cm
38 000 HUF
1871674
11083
337
Söröző barát, szobor, faragott fa, jelzés nélkül, kis kopásokkal, m: 39,5 cm
6 000 HUF
1894570
11084
337
Jelzés nélkül: 3 db réz hattyú figura egyik talapzat nélkül, m:11-22 cm
8 000 HUF
1821320
11085
337
"Békéért", alumínium kisplasztika, jelzés nélkül, kopásokkal, d: 11 cm
1 200 HUF
1716152
11086
337
Jelzett kínai földmunkások, patinázott réz figurák ( 2db), m: 11 és 16 cm
10 000 HUF
1891746
11087
337
Két egyiptomi bronz szobor mészkő talapzaton 14 cm
2 000 HUF
1769921
11088
337
11000
cca 1950 Labdarúgó, futbalista. Jelzés nélküli bronz szobor, bakelit talapzaton / Football player bronze statue on bakelit founding 25 cm
11 000 HUF
1892530
11089
337
Afrikai faragott fa szobor. 24 cm
2 000 HUF
1893927
11090
337
Réz öntödei munkás szobor. Sérült. 27 cm
3 000 HUF
1893447
11091
337
Jules Marie Catineau (?-?): A ifjú trónörökös. Aranyozott spiáter, jelzett, kopott, m:10 cm
3 000 HUF
1798954
11092
337
Bakonyi Sándor (1892-1937): Faun és nimfa 1922. Bronz falikép, jelzett, 20,5×15 cm
8 000 HUF
1811353
11093
337
"Estvéli szürkület" - bronz fali kép, jelzés nélkül, 22,5×12 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m