https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Tales

Number of items: 82

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Bátyácska és Húgocska. Rónay György átdolgozása. Grimm Legszebb meséiből. Niederwiesa-Bp.,én., Karl Nitzsche-Móra. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
1
17216.

Bátyácska és Húgocska. Rónay György átdolgozása. Grimm Legszebb meséiből. Niederwiesa-Bp.,én., Karl Nitzsche-Móra. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Kálmán Jenő: Sicc a Szaharában. Tankó Béla rajzaival. Bp.,1963, Minerva. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
1
17217.

Kálmán Jenő: Sicc a Szaharában. Tankó Béla rajzaival. Bp.,1963, Minerva. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Kálmán Jenő: Sicc meseországban. Tankó Béla rajzaival. Bp.,1962, Minerva. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült kötéssel, szakadt elülső előzéklappal.
1
17218.

Kálmán Jenő: Sicc meseországban. Tankó Béla rajzaival. Bp.,1962, Minerva. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült kötéssel, szakadt elülső előzéklappal.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Vidor Miklós: Kökörcsin, a király bolondja. Engel Tevan István rajzaival. Bp.,1982, Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
1
17219.

Vidor Miklós: Kökörcsin, a király bolondja. Engel Tevan István rajzaival. Bp.,1982, Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
A. I. Sarov: Borsószem emberke és együgyü legényke. Bp., 1982. Móra-
1
17220.

A. I. Sarov: Borsószem emberke és együgyü legényke. Bp., 1982. Móra-

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
0
 
3 db mesekönyv: Ténagy: Vizivár. Sárkányos könyv, Veress: Égimódi csavargó.
1
17221.

3 db mesekönyv: Ténagy: Vizivár. Sárkányos könyv, Veress: Égimódi csavargó.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
James Fenimore Cooper: Az utolsó Mohikán. Fordította: Réz Ádám. Sztojnics Mirko rajzaival. Újvidék, 1959, Forum. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott illusztrált papír védőborítóban,
1
17222.

James Fenimore Cooper: Az utolsó Mohikán. Fordította: Réz Ádám. Sztojnics Mirko rajzaival. Újvidék, 1959, Forum. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott illusztrált papír védőborítóban,

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Aranykönyv. Mesék, történetek. Szerk.: Hárs László. Komjáthy István. Csanády András, Rogán Miklós, Szecskó Tamás, Szőnyi Gyula, Würtz Ádám rajzaival. Bp.,1957,Móra. Kiadói kopott félvászon-kötés, az utolsó lap és a hátsó szennylap hiányzik.
1
17223.

Aranykönyv. Mesék, történetek. Szerk.: Hárs László. Komjáthy István. Csanády András, Rogán Miklós, Szecskó Tamás, Szőnyi Gyula, Würtz Ádám rajzaival. Bp.,1957,Móra. Kiadói kopott félvászon-kötés, az utolsó lap és a hátsó szennylap hiányzik.

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
0
 
Dickens, Charles: Copperfield Dávid. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet. Kiadói papírkötés szakadásokkal
1
17224.

Dickens, Charles: Copperfield Dávid. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet. Kiadói papírkötés szakadásokkal

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
0
 
Mesekönyvek:  Móra Ferenc: Kincskereső kisködmön (Reich Károly rajzaival); Szép Ernő: Egyszer volt Budán kutyavásár.
1
17225.

Mesekönyvek: Móra Ferenc: Kincskereső kisködmön (Reich Károly rajzaival); Szép Ernő: Egyszer volt Budán kutyavásár.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Andersen mesék. A kiskondás. Bp., é.n. Táltos.
1
17226.

Andersen mesék. A kiskondás. Bp., é.n. Táltos.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Szentiványi Jenő: Az óceán világa. Csergezán Pál rajzaival. Bp.,1977,Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
1
17227.

Szentiványi Jenő: Az óceán világa. Csergezán Pál rajzaival. Bp.,1977,Móra. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment