https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Tales

Number of items: 82

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Földvári György: Tücsök az óceánon. Rajzolta: Őszi Zoltán. Szemigszőr kapitány történetei. Bp.,1988, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, az elülső borítón kisebb gyűrődéssel.
1
17192.

Földvári György: Tücsök az óceánon. Rajzolta: Őszi Zoltán. Szemigszőr kapitány történetei. Bp.,1988, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, az elülső borítón kisebb gyűrődéssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Dala László: Tüzet viszek. Zsoldos Vera rajzaival.+Rigó Béla-Szergej Kurepov: És akkor Szergej...Irsa Katalin rajzaival. Bp.,1983-1985,Móra. Kiadói kartonált papírkötésben.
1
17193.

Dala László: Tüzet viszek. Zsoldos Vera rajzaival.+Rigó Béla-Szergej Kurepov: És akkor Szergej...Irsa Katalin rajzaival. Bp.,1983-1985,Móra. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
0
 
Grimm mesék. A suszter manói, Csipkerózsika, Holle anyó,Hófehérke. Rajzolta: Bakai Piroska, Füzesi Zsuzsa. Összeállította és szerkesztette: Marosiné Horváth Erzsébet. Bp.,1985, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
1
17194.

Grimm mesék. A suszter manói, Csipkerózsika, Holle anyó,Hófehérke. Rajzolta: Bakai Piroska, Füzesi Zsuzsa. Összeállította és szerkesztette: Marosiné Horváth Erzsébet. Bp.,1985, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Vegyes könyvtétel, 4 db: Hans Fallada: Mese a hűséges sünöcskéről. Würtz Ádám rajzaival.+Dala László: Mit mesélnek a hegyek? Szecskó Péter rajzaival+Megay László: Könyves könyv. Rékassy Csaba rajzaival.+Bolgár György: Híd a folyó felett. Csergezán Pál rajzaival. Bp.,1976-1980, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, és kiadói félvászon-kötés, változó állapotban, az egyik foltos.
1
17195.

Vegyes könyvtétel, 4 db: Hans Fallada: Mese a hűséges sünöcskéről. Würtz Ádám rajzaival.+Dala László: Mit mesélnek a hegyek? Szecskó Péter rajzaival+Megay László: Könyves könyv. Rékassy Csaba rajzaival.+Bolgár György: Híd a folyó felett. Csergezán Pál rajzaival. Bp.,1976-1980, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, és kiadói félvászon-kötés, változó állapotban, az egyik foltos.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Barbara Cork-Helen Gilks: Az erdő könyve. Fordította: Méry Zsuzsa. Usborne Természetbúvár könyvek. Bp.,1990, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
1
17196.

Barbara Cork-Helen Gilks: Az erdő könyve. Fordította: Méry Zsuzsa. Usborne Természetbúvár könyvek. Bp.,1990, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
1
 
Mítoszok és legendák, 2 db:  A. Quesnel-J.-M. Ruffieux-J.-J. és Y. Chagnaud: Egyiptom. Fordította: Sarkadi Ilona. Mítoszok és legendák. Bp.,1991,Lilliput-Gulliver. Kiadói kartonált papírkötés.  Gilles Ragache-Marcel Laverdet: Amerika. Fordította: Kristóf Ildikó. Bp.,1994, Lillput. Kiadói kartonált papírkötés, javított kötéssel.
1
17197.

Mítoszok és legendák, 2 db: A. Quesnel-J.-M. Ruffieux-J.-J. és Y. Chagnaud: Egyiptom. Fordította: Sarkadi Ilona. Mítoszok és legendák. Bp.,1991,Lilliput-Gulliver. Kiadói kartonált papírkötés. Gilles Ragache-Marcel Laverdet: Amerika. Fordította: Kristóf Ildikó. Bp.,1994, Lillput. Kiadói kartonált papírkötés, javított kötéssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Baktay Ervin: Jancsi nyeregbe száll Ifjusági regény. Budapest, [1940.] Révai. 383 p. Kiadói, festett egészvászon-kötésben.
1
17198.

Baktay Ervin: Jancsi nyeregbe száll Ifjusági regény. Budapest, [1940.] Révai. 383 p. Kiadói, festett egészvászon-kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
Elsős olvasókönyv Romankovics András. Bp., 1994. Romi-Suli Könyvkiadó,
1
17199.

Elsős olvasókönyv Romankovics András. Bp., 1994. Romi-Suli Könyvkiadó,

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Alekszej Tolsztoj: Aranykulcsocska Bp., 1983. Móra.
1
17200.

Alekszej Tolsztoj: Aranykulcsocska Bp., 1983. Móra.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Frank L. Baum: Oz. A csodák csodája. Róna Emy rajzaival. Fordította Beöthy Lydia. Bp., é.n. Zrínyi nyomda.  Papírkötésben, gerincen sérüléssel
1
17201.

Frank L. Baum: Oz. A csodák csodája. Róna Emy rajzaival. Fordította Beöthy Lydia. Bp., é.n. Zrínyi nyomda. Papírkötésben, gerincen sérüléssel

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
3 db mesekönyv: Szentiványi: A postának mennie kell, Wernerowa: Vöröske; Pénzes Bethen: Bölcső a víz alatt.
1
17202.

3 db mesekönyv: Szentiványi: A postának mennie kell, Wernerowa: Vöröske; Pénzes Bethen: Bölcső a víz alatt.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Benedek Elek: Katalin. Regény fiatal leányok számára. Bp., 1910, Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel.
1
17203.

Benedek Elek: Katalin. Regény fiatal leányok számára. Bp., 1910, Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment