15728.
Closed 335. Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
V. N. Panov: Megnyitások kézikönyve, Bp. 1963, Sport Sakkönyv. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval. Megjelent 3350 példányban.