https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Technics Number of items: 16
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1874557
17237
334
0
5000
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Petzval Ottó: Felsőbb mennyiségtan.1-2. köt. Pest, 1867-1868, Emich Gusztáv. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Starting price:
5 000 HUF
1783194
17238
334
0
2800
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Ferenczy Emil: Asztalosipar. Ipari szakkönyvtár 36-38. Bp.,é.n., Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 301 p. Javított félvászon-kötés, a gerince javított, a hátsó borító pótolt, belül jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
1671791
17239
334
0
4200
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Cipészipari ismeretek. Összeállította: Az ipari szakkönyvtár szerkesztőbizottsága. Ipari szakkönyvtár 28-30. Bp.,é.n., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége, 238 p+6 t. (5 kihajtható és 1 egészoldalas ábra.) Számos szövegközti és egészoldalas ábrával illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, az egyik ábrát kitépték.
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
1852704
17240
334
0
1200
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Dr. Walther Heering: Das Kunstlicht-buch. Harzburg,1935, Dr. Wather Heering. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kopott félvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1874792
17241
334
0
1000
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Horvai József: Kémigráfia. A könnyűipari technikumok számára. Bp., 1971, Műszaki Könyvkiadó.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1855158
17242
334
0
800
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Kolibri könyvek sorozat - Horváth Árpád: Órák, Móra Könyvkiadó, Bp. 1988, sok színes képpel, kiadói kemény papírkötésben
The item is not available
1873451
17243
334
0
800
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Satrap fotó-kézikönyv. Berlin-Spindlersfeld, 1927, Cheminsche Frabrik auf Actien. Kiadói papírkötés, széteső állapotban.
The item is not available
1827211
17244
334
0
2200
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Dr. L. Graetz: Die Elektrizität und ihre Anwendungen. Stuttgart, 1907, J. Engelhorn. Szövegközti ábrákkal, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval./Linen-binding, with little bit worn cover, in German language.
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
1827217
17245
334
0
2000
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Ludwig Dietz: Ventilations- und Heizungs-Anlagen. Oldenbourgs Technische Handbibliothek. Mit Einschluss der wichtigsten Untersuchungs-Methoden. Ein Lehrbuch für Ingenieure, Architekten, Studierende, Besitzer von Ventilations- und Heizungsanlagen. München-Berlin, 1909, R. Oldebourg. Szövegközti ábrákkal, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel./ Linen-binding, in German language.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1803410
17246
334
0
2000
Books: Technics
Artworks & Paper
1
dr. gróf Hugonnay Kálmán: Gép- és fémipari zsebkönyv. Bp., 1938. ny.n. 417p. egészvászon kötésben, jó állapotban, sok reklámmal
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1782713
17247
334
0
3600
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Csíkvári Jákó: A közlekedési eszközök története I.- II. kötetek. Reprint kiadás. Bp., 1986, ÁKV. Kiadói, egészvászon-kötésben
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
1797890
17248
334
0
1200
Books: Technics
Artworks & Paper
1
1936 Nyomda és rokonipar évkönyve. felelős kiadó Nyírő Tibor. Egészvászon kötésben, jó állapotban
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment