Tétel

1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD

Description:

Vasutas évkönyv az 1933. évre. Bp.,1933, MÁV. Betegségi Biztosító Intézet, 272 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. A MÁV vezetőségének és főosztályok vezetőségének, és az állomásfőnökök, névsorával. Magyar Légiforgalmi Rt. és a Balatoni Hajózási Rt. névsorával. A különféle vasutas egyesületek felsorolásával. Fontos mindennapi tudnivalókkal, közte vonatindulásokkal, és díjszabással. A könyv végén Budapesti kalauzzal, és a székesfőváros utcanévjegyzékével. Számos korabeli reklámmal.

Share:

Photo of the item taken by : ra