15015.
Closed 333. Online auction
Books: Travelling, Local History
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Dr. Falk Zsigmond: Budapesttől San-Franciscoig. Bp.,1895, Deutsch Zsigmond és Társa. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Frankl és Werner-kötés, festett lapélekkel, kopottas borítóval.