15704.
Closed 333. Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Arató Géza et al.: Magyar sport. Bp., é. n., Reé László. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben, az elején két laza lappal, laza fűzéssel.