Antique

Number of items: 29

Aranyozott ezüst (Ag.) író szett ( 4db), jelzett, elefántcsont nyéllel (apró lepattanás a végén), díszdobozban, h:8,5-23 cm
11076.

80 000 HUF
216,80
250,00

Réz címeres pecsétnyomó "J. W." monogrammal, d: 1,5 cm
11077.

4 800 HUF
13,01
15,00

cca 1870-1880 Díszes ezüst (Ag.) övre akasztható kulcstartó Ferenc József 2 Fl érem berakással, poncolt, jelzett, mesterjeggyel (KM), 16×6 cm, nettó 68,5 g
11078.

7 000 HUF
18,97
21,88
16

Ezüst(Ag) nyelű csont kanál, jelzett, h: 16 cm
11079.

7 000 HUF
18,97
21,88

Kihajtható zsebtükör, szecessziós réz tokban, jelzett (LR), d: 4,5 cm
11080.

4 000 HUF

11081.

120 000 HUF
325,20
375,00

Bronz koponya csontokkal. Szabadkőműves beavatási kellék / Freemason accessory. Skull and bones from bronze sz:7 cm
11082.

3 000 HUF
18

Ezüst(Ag) nyelű csont salátás kanál és villa, jelzett, h: 24 és 25 cm
11083.

5 000 HUF

Ezüst (Ag.) nyelű fém villa, jelzett, monogrammal, h: 23 cm, bruttó 101,1 g
11084.

3 000 HUF

Ezüst (Ag.) nyelű fém tortalapát, jelzett, h: 23,5 cm, bruttó 89 g
11085.

4 000 HUF

Kínai pecsétnyomó. Mázas, festett porcelán. Hibátlan / Chinese seal maker. Glazed, painted. 13 cm
11086.

10 000 HUF

Ezüst(Ag) nyelű kés (4 db) és villa (6 db), jelzett, h: 18 és 20 cm
11087.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF