Tétel

Catalogue number:

16626.
Closed 332. Online auction
Books: Military

5 000 HUF

9

Description:

"A mai háború" sorozat 11 kötete: Fritz List: Írány Norvágia. Steff Tibor: Repülők, felszállni! Werner Flack: Így épült a Siegfried-vonal. Kesselring: Lengyelország felett. Angelo Appiotti: Málta felett. Pados Pál: Szovjetoroszország felett. Ernst von Jungenfeld: Páncélosok előre! Wolf Schenke: A sárgák háborúja. Max Graf Hoyos: Spanyolország megmentői. Paolo Zappa: Kémek háborúja. Rudolf van Wehert: Egy nép megmenekül. A "Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete" könyvei. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, az egyik kötet borítója kopott, a többi többnyire kissé kopott borítóval.

Share:

Photo of the item taken by : tánczos_gábor