15002.
Closed 331. Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Dr. Schermann Szilárd: Kassa és a Kassai hegyek kalauza. Bp., 1944, Magyarországi Kárpát Egyesület. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kopottas állapotban.