Buda-Pest, a' magyarok fővárosa vagyis ezen testvér-városban létező mi... https://www.darabanth.com/en/329-Online-auction/329.0/Books/Books-Travelling-Local-History~1000001/Buda-Pest-a-magyarok-fovarosa-vagyis-ezen-testver-varosban-letezo-minden-nevezetessegek-es~II1836062
1836062
15024
329
14000
Books: Travelling, Local History
14 000 HUF
Description: Buda-Pest, a' magyarok fővárosa vagyis ezen testvér-városban létező minden nevezetességek és látni méltó dolgok leirása. Vezéd vidékiek és benszülöttek számára. Pest, 1845, (Landerer és Heckenast). [4], 116,[1]p., A hat acélmetszet és a térkép nélkül.
Majthényi László tulajdonosi névberagasztásával és egy családi névjeggyel. Korabeli aranyozott egészvászon kötésben. Hozzá két térképlap a fővárosról ca 1880-ból
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: vörös_iván
further page navigation Auction house