16953.
Closed 329. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Beke Manó: Determinánsok. Természet és technika I. Bp.,[1925],Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.