15097.
Closed 328. Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Dr. Schoener Rajnold: Róma. Fordította Yartin József. Bp.,(1898), Athenaeum. Gazdag képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.