15170.
Closed 324. Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Erdősi Károly: Múmiák és minarétek. Bp., 1936. Szent-István Társulat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, hiányzó hátsó szennylappal.