https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Natural sciences, Medicine Number of items: 82
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1731253
15924
323
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
A Richter Gedeon évkönyve: Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1901-1941. Bp., é. n., Richter Gedeon. Egészvászon kötésben kissé viseltes állapotban 1758900
15925
323
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Haraszty Árpád-Móczár László: Természetismeret. Az általános biológia, növénytan és állattan vázlata. Bp.,1948, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés. 1034185
15926
323
0
1200
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Burcsányi Gyula dr. et al.: Az egészség enciklopédiája. Tanácsadó egészséges és beteg emberek számára. Egy színes bonctani képpel, harminckét táblával és száznegyven árával. Első kiadás. Bp., Enciklopédia Rt. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1731267
15927
323
0
5000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Brillat-Savarin, Jean Anthelme: Az ízlés fiziológiája. Ford. Ambrus Zoltán, Ambrus Gizella. Első kiadás. Bp. 1912. Singer és Wolfner. 1 t. 303 l. Korabeli félvászon kötésben
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
1630118
15928
323
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Dr. Rudolf Mehmke: Leitfaden zum graphischen rechnen. Sammlung Mathematisch-Physikalischer Lehrbücher. 19. Leipzig-Berlin, 1917, B.G. Teubner. Kiadói papírkötés, német nyelven./ Paperbinding, in German language.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1632388
15929
323
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Honti Jenő: Kis séták a nagy természetben. Sárosi Ödön rajzaival. Könyvbarátok kis könyvei. Bp., 1938, Magyar Könyvbarátok, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1631599
15930
323
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Földrajzi zseblexikon. Szerk.: Koch Ferenc, Petres László. Bp., 1955, "Művelt Nép" Tudományos és Ismeretterjesztő Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
The item is not available
1641463
15931
323
0
2800
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Ferenczy L. Tamás: Hangyaállam és felhőkarcoló. Bp.,1937, Dante. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal, fotókkal illusztrálva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
1641242
15932
323
0
2800
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Dr. Hoor Károly: A szemészet tankönyve. Bp., 1912, Universitas Könyvkiadó Társaság. Átkötött kopottas félvászon-kötés, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
1553323
15933
323
0
2200
Books: Natural sciences, Medicine
Artworks & Paper
1
Gazdasági alapismeretek. Kézikönyv a M. Kir. Téli Gazdasági tanfolyamok hallgatói részére. VI. javított kiadás. Bp., 1932, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomda Rt. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment