Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 72

1972. "Christoph Traugott Delius 1728-1779 / Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület" Br emlékérem (50mm) T:2
30447.

1 400 HUF

~1970. "Grand Prix Budapest" kétoldalas Br plakett, eredeti dísztokban "Budapest Nagydíj" kitűzővel. Szign.: CP(?) (69mm) T:1-,2
30448.

2 400 HUF

1977. "25 éves a hűtőgépgyár / 1952-1977 Jászberény" peremén jelzett Ag emlékérem dísztokban (42,83g/0.835/42,5mm) T:1- eredetileg PP, patina
30449.

4 400 HUF
11,92
13,75

1981. "Budapest Sportcsarnok 1978-1981" Br emlékplakett. Szign.:BH(?) (76mm) + DN "Emlékül - BÁV" Br emlékplakett (97mm) + "Szocialista Munkaverseny" Br emlékplakett (81mm) T:2 patina
30450.

1 600 HUF

1985. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Felszabadulási Jubileumi Bélyegkiállítás - Kecskemét" fém emlékérem sérült, plombált tokban T:1
30451.

800 HUF

1988. "Állami Bábszínház - A bábművészet szolgálatában - 1948-1988 / Elekes Pál" Br emlékplakett (96mm) T:2
30452.

1 400 HUF

1989. "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1(PP)
30453.

1 000 HUF

1996. "Nemzeti Történeti Emlékpark Ópusztaszer / Millecentenárium éve" jelzett fém emlékérem (42mm) T:2
30454.

1 000 HUF

1997. Magyar Hiszekegy" Ag emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal, tanúsítványon rossz súly (15,5g/0.925/32mm) T:PP
30455.

5 500 HUF
14,91
17,19

2005. "Országos Takarékszövetkezeti Borverseny" aranyozott Br, ezüstözött Br és Br díjérme (3xklf) (60mm) T:1-,2(PP) fo., felületi karc
30456.

1 000 HUF

DN "Hotel Volga / Pannonia Hotels & Restaurants" fém emlékérem eredeti műbőr tokban (60mm) T:1,1-
30457.

1 200 HUF

9db-os vegyes plakett tétel, közte "Csepelért", "Közalkalmazottak Szakszervezete / 50 éves szakszervezeti tagságért" névreszóló, tokban (2x), "Fejér Megyei Nemzetiségi Nap Etyek 1979", "320. sz. Árpád Ipari Szakközépiskola és Szakmunkásképző Int. Székesfehérvár 1883-1983" T:2,2-
30458.

9 000 HUF
24,39
28,13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF