16668.
Closed 320. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Dr. Schenzl Guidó: A Meteorológiai és Földdelejességi M. Kir. Központi Intézet évkönyvei. XIII. kötet. 1883. évfolyam. Bp., 1885. M. Kir. Egyetemi Nyomda, 201 p. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, kopottas borítóval, sérült, laza kötéssel, de belül jó állapotban.