https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: History Number of items: 186
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1648723
15420
319
0
2600
Books: History
Artworks & Paper
1
2 db történelem témájú könyv: Öveges Kálmán: A mi hazánk. A Magyar Királyság Földrajza a magyar nép számára. I. rész. Bp., 1910, Szent István Társulat. Kiadói papírkötésben, fűzése sérült. Dr. Gárdonyi Albert: Buda és Pest a tatárjárás előtt. Bp., 1941, Rábaközi Nyomda és Lapkiadó. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
1229872
15421
319
0
800
Books: History
Artworks & Paper
1
Lambrecht Kálmán: Az ősember. Bp., 1931, Dante (Ősvilágok élete). Megviselt vászonkötésben, gerince sérült, egyébként jó állapotban.
The item is not available
1393931
15422
319
0
800
Books: History
Artworks & Paper
1
Wells, H. G.: A világtörténet alapvonalai. Bp., 1930, Genius. Vászonkötésben, gerince elválik. 1633906
15423
319
0
1800
Books: History
Artworks & Paper
1
Fehér könyv. A magyar köztársaság és demokrácia elleni összeesküvés okmányai. Bp., 1947, Szikra, 128 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1628800
15424
319
0
2800
Books: History
Artworks & Paper
1
Takáts Sándor: Magyar Nagyasszonyok I-II. kötet. (Egy kötetben.) Bp., é.n, Genius, (Konossy grafikai Műintézet-ny.),538+1 p. Kiadói illusztrált papírkötés, javított borítóval.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
1631392
15425
319
0
2000
Books: History
Artworks & Paper
1
Aggházy Kamil: Budavár bevétele 1849-ben. 1-2. köt. Bp., 2001, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1741171
15426
319
0
1600
Books: History
Artworks & Paper
1
Acsády Ignác: A magyar jobbágyság története. Bp., 1908, Grill Károly. Átkötött félvászon-kötés, javított címlappal, intézményi bélyegzővel.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1744176
15427
319
0
1200
Books: History
Artworks & Paper
1
Uralkodók és corvinák. Az Országos Széchényi Könyvtár jubileumi kiállítása alapításának 200. évfordulójára. Potentates and Corvinas. Anniversary Exhibiton of the National Széchényi Library. Bp.,2002,OSZK. Kiadói papírkötés, színes fotókkal illusztrálva, magyar és angol nyelven.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1744280
15428
319
0
1000
Books: History
Artworks & Paper
1
Ch. Seignobos-Albert Métin: Korunk története 1815-től a világháborúig. Bp.,1921, Világirodalom. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel, belül jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1744917
15429
319
0
2400
Books: History
Artworks & Paper
1
3 történelmi munka: Berkovits Ilona: Az esztergomi Ulászló-Graduale. + Berkovits Ilona: A Képes Krónika és Szent István királyt ábrázoló miniatúrái. + Berkovits Ilona: A budapesti Egyetemi könyvtár Albucasis-Kódexe Bp., 1938, 1941, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben,
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
1744915
15430
319
0
1000
Books: History
Artworks & Paper
1
Berkovits Ilona: A Kassai-Graduale és a XVI. századi kassai festészet. Bp., 1942, Franklin. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1761339
15431
319
0
2400
Books: History
Artworks & Paper
1
4 db könyv - Dr. Pákk Tibor: Szálegyedül; Erdey Sándor: A recski tábor; Pongrátz Gergely: Corvin köz 1956; Kéri Edit: Kik lőttek a Kossuth téren '56-ban? Kiadói papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment