https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: History Number of items: 186
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1731132
15395
319
0
2000
Books: History
Artworks & Paper
1
Dr. Ribáry Ferenc: Világtörténelem. I. kötet: Az ó-kor története. I. kötet: A keleti népek története. Bp., 1879, Mehner Vilmos. Kiadói félbőr-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, hiányos, sérült lappal (417/418.)
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1675489
15396
319
0
2000
Books: History
Artworks & Paper
1
Két vitéz nemesúr Telegdy Pál és János levelezése a 16. század végéről. Közzétette Eckhardt Sándor. Bp. 1944, Kir. Magy. Pázmány Péter Tudományegyetem Magyarságtudományi Intézete. 218 l., 1 lev. Kiadói papírborítóban. Szép állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1684531
15397
319
0
1000
Books: History
Artworks & Paper
1
Az Európai Kultúra Története sorozat Funk Berentano: Udvari világ, Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1697031
15398
319
0
2200
Books: History
Artworks & Paper
1
Dr. Nyiszli Miklós: Dr. Mengele boncolóorvosa voltam az auschwitzi krematóriumban. Tények és tanúk. Bp.,2016, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
1696912
15399
319
0
1000
Books: History
Artworks & Paper
1
Oplatka András: Németh Miklós. "Mert ez az ország érdeke." Bp.,2014, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Starting price:
1 000 HUF
1697004
15400
319
0
1200
Books: History
Artworks & Paper
1
Brandes György: Lord Beaconsfield. (Disraeli Benjamin.) Jellemrajz. Fordított: Dr. Halasy Aladár. Bp.,1910, Franklin-Társulat. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban, szakadozott, kopott borítóval, a könyvtest részben elvált a borítótól.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1698783
15401
319
0
2000
Books: History
Artworks & Paper
1
(Johan) Huizinga: Válogatott tanulmányok. Tudomány, irodalom, művészet. Válogatta Dr. Tolnai Gábor. Fordította Radnóti Miklós. Bp.,1943, Pharos. Kiadói kissé szakadozott papírkötés, kissé foltos lapélekkel.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1684543
15402
319
0
3000
Books: History
Artworks & Paper
1
Ferenczi Zoltán: Deák (Ferenc) élete I. Bp. 1904, MTA. XV, 463; Kiadói egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1745675
15403
319
0
1400
Books: History
Artworks & Paper
1
Rend és szenvedély - Ellenzékben és kormányon 1994-2002. Dr. Varga István parlamenti beszédei. Korona Kiadó, 2005.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1696898
15404
319
0
1600
Books: History
Artworks & Paper
1
Ungváry Krisztián-Tabajdi Gábor: Budapest a diktatúrák árnyékában. Titkos helyszínek, szimbolikus terek és emlékhelyek a fővárosban. Bp.,2012, Jaffa. Kiadói papírkötés.
Starting price:
1 600 HUF
1582793
15405
319
0
1200
Books: History
Artworks & Paper
1
Kerekesházy József: Az utolsó szultán. (A negyedik császárság.) Claude Farrére bevezetésével. 54 képpel, 32 táblán. Budapest,1940, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt., 402 p. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban.
Starting price:
1 200 HUF
1735644
15406
319
0
1200
Books: History
Artworks & Paper
1
John Lukács: A XX. század és az újkor vége. Fordította Barkóczi András. Bp., 2006, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban, jó állapotban.
Starting price:
1 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment