Number of items: 52
1744365
11088
317
Herendi Apponyi mintás hamutálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, d: 11×7,5 cm
1 600 HUF
1744357
11089
317
Herendi Viktória mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, d: 10 cm
1 600 HUF
1727001
11090
317
Herendi Viktória mintás kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm, d: 15 cm
16 000 HUF
1724469
11091
317
Herendi Eton mintás csészealj ( 2 db), Viktória mintás fogpiszkálótartó, tálka, kopott, jelzett (koronás is), összesen:4 db , d:7 és 15 cm, 5×6 cm
4 000 HUF
1742908
11092
317
3200
Herendi virág mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm, d:12 cm
3 200 HUF
1740466
11093
317
Herendi Viktória mintás ovális áttört tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 24×13 cm
12 000 HUF
1740460
11094
317
Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 8 cm
1 800 HUF
1740461
11095
317
Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9,5×9,5 cm
2 600 HUF
1740459
11096
317
Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9,5x7,5 cm
1 800 HUF
1740458
11097
317
4400
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15,5×8×4 cm
4 400 HUF
1740605
11098
317
4800
Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozással, 14,5×12 cm
4 800 HUF
1742139
11099
317
28000
Herendi Apponyi mintás szendvicses készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:18,5 cm ( 6×), 31×25 cm
28 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m