Number of items: 70
1734459
11136
316
2 db Hollóházi kis váza, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 12 cm
1 200 HUF
1732446
11137
316
Hollóháza bögre, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 10 cm
1 200 HUF
1624379
11138
316
2 000 HUF
1718614
11139
316
Drasche váza "Kolozsvár Mátyás szobor" felirattal, matricás, apró máz hibákkal, m:12 cm
1 200 HUF
1733071
11140
316
Fischer Emil rózsamintás porcelán tányér, jelzett, kézzel festett, kopásnyomokkal, d: 20 cm
6 000 HUF
1737933
11141
316
Alföldi porcelán ékszertartó dobozka, matricás, jelzett, hibátlan, d: 6,5 és 4,5 cm
1731394
11142
316
Kalocsai tálka, kézzel festett, karcolás nyomokkal, jelzett, 13×11 cm
1731374
11143
316
Drasche porcelán mókus, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 13,5 cm
1 400 HUF
1732796
11144
316
Kalocsai tálka, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 13,5×11 cm
1 000 HUF
1735180
11145
316
Alföldi porcelán kulacs, matricás, hibátlan, jelzett, m:13 cm
1 000 HUF
1670386
11146
316
Aquincumi porcelán "Fertőd" váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
1734792
11147
316
Kalocsai hamutál, matricás, jelzett, kis kopásokkal, saját dobozában, 15×11,5 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m