Number of items: 70
1686281
11124
316
11000
11 000 HUF
1734701
11125
316
Zsolnay fakopáncs, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
4 000 HUF
1732481
11126
316
3800
Zsolnay virágmintás kávés készlet: 6 db csésze+alj, d: 7,5 ill. 12 cm + cukortartó, m: 10 cm, kiöntő, m: 17 cm, kézzel festett, jelzett, kopásokkal
3 800 HUF
1732439
11127
316
2200
Zsolnay pillangómintás kis váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 11,5 cm
2 200 HUF
1736676
11128
316
Hollóházi mokkás csésze és alj ( 6 db), matricás, jelzett, hibátlan
3 000 HUF
1687354
11129
316
1731386
11130
316
Hollóházi madárka, porcelán, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14 cm
1732771
11131
316
Hollóházi "Budapest korsó" ( 8db), matricás, jelzett, hibátlan, fém tetővel, m:11,5 cm (8×)
8 000 HUF
1734810
11132
316
Hollóházi virágmintás bonbonier, matricás, jelzett, kopásokkal, 15×9,5×5 cm
1 000 HUF
1732470
11133
316
Hollóházi dísztál, matricás, jelzett, kis kopásokkal, d: 24 cm + Hollóházi népviseletes leány, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 16,5 cm
1 600 HUF
1734753
11134
316
Hollóházi sétáló lány, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 24,5 cm
1 400 HUF
1734614
11135
316
Hollóházi fekvő farkaskutya, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 12 cm
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m