Books: Social sciences Number of items: 41
1622152
15831
316
Books: Social sciences
1 600 HUF
1639111
15832
316
Books: Social sciences
Magyar-eszperantó-eszperantó-magyar szótár I-II. Szerk.: Pechan Alfonz. Kisszótár sorozat. Bp., 1958, Terra. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban
1 600 HUF
1639105
15833
316
Books: Social sciences
1622045
15834
316
Books: Social sciences
Dr. Victor Cherestesiu: Magyar-román szótár. Dictionar Maghar-Roman. Brassó/Brasov, 1947, Corvina-Brassó. Félvászon-kötés, kopottas borítóval, és gerinccel, magyar és román nyelven./ Half-linen-binding, with worn spine and cover, in Hungarian and Romanian languages.
1 200 HUF
1639129
15835
316
Books: Social sciences
Magyar-német szótár és német-magyar mondatgyűjtemény. Összeállította: Vermes Zsigmond. Szeged,1932, Traub B. és Társa Kő- és Könyvnyomdai Műintézete. Negyedik, javított és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel, kopottas borítóval.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house